piątek, 15 maja 2015

Legends of Tomorrow - First Look

Nie dalej jak wczoraj opublikowano trailer do Supergirl, więc jakie było moje zdziwienie, gdy CW pokazało zwiaztun swojego nowego spon-off show "Legends of Tomorrow". Planowano ujawnić go dopiero w przyszły wtorek, zaraz po finale "The Flash"."Gdy samotni bohaterowie to za mało… świat potrzebuje legend. Po zobaczeniu przyszłości, jeden z nich – Rip Hunter postanawia zapobiec wydarzeniom, które będą mieć miejsce. Podróżuje w czasie w celu zebrania grupy bohaterów i łotrów, którzy zmierzą się z zagrożeniem. Jego celem jest uratowanie nie tylko planety, ale również czasu samego w sobie. Czy grupa bohaterów będzie w stanie ze sobą współpracować, skoro wcześniej się nie znała?"
W nowym serialu spotkamy dobrze nam znanych bohaterów z Arrow i The Flash. Będzie Cap. Cold, Heatwave, FireStorm, Atom i, jedna z największych niespodzianek - Sara Lance, czyli White Canary. Nową bohaterką będzie Hawkgirl, która pokazuje w trailerze, że umie latać :)
Nasi bohaterowie będą musieli połączyć siły i zmierzyć się z potężnym złym DCU: Vandal'em Savage. Tym razem zagrożenie nie spadnie tylko na miasto, jak w przypadku Arrow czy The Flash, lecz będzie miało skalę globalną.

Nie mogę się doczekać, lecz zdjęcia rozpoczną się jesienią, a premiera zapowiedziana jest na 2016 rok.  
Brak komentarzy: